HEALY WORLD PARTNER | BUSINESS

Objev nekonečné obchodní příležitosti

Bez podmínek. Nejsou zde žádné povinné nákupy. Neplatíš žádné skryté poplatky. Je to jednodušší než si myslíš. 

I Ty můžeš rozjet vlastní byznys s Healy. K tomu potřebuješ skvělého lídra. Věř, že nebyla nikdy lepší doba pro práci z domu. 

Vše potřebné Tě ráda naučím. 10 let se pohybuji v síťovém marketingu. Buduju svůj tým bez otravných telefonátů a spamů. Nikdy netlačím na pilu. 

"Vše je energie" 

Naučíš se mnou využívat energie svého těla, mysli, okolí a přístroje Healy. Zbavíš se nefunkčních vzorců a přesvědčení a posuneš svůj život i podnikání na vyšší level

Možná Tě někde "tlačí bota" a máš pocit, že potřebuješ citlivý, empatický přístup plný přijetí. Pak jsem tady pro Tebe. 

Odborné poradenství | Healy

Independent Healy World Member | Zdeňka Prušáková

SLUŽBY ZDARMA jsou pouze pro klienty, kteří mají | budou mít | registraci pod ID: 2010-0434-8398

P. S. Pokud přicházíš z jiné sítě - nebudeš obsloužen/a! Popř. Ti bude za odbornou konzultaci naúčtován poplatek ve výši 1.500Kč/hod.

KDO JSEM A PROČ HEALY?

Zdeňka Prušáková Řepová, DiS. | Celostní výživová poradkyně | Independet Healy World Partner
Zdeňka Prušáková Řepová, DiS. | Celostní výživová poradkyně | Independet Healy World Partner

Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.

  • Jsem certifikovaná výživová poradkyně, co ráda využívá metody, které začínají tam, kde rozum a klasické postupy zůstávají stát, zabývající se stavem člověka z celostního pohledu a praktických psychosomatických souvislostí.

  • Jsem aktivní členkou Aliance výživových poradců v ČR. Řídím se Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství.
  • Roky pracuji s tělem (hmotou) a duší. Opírám se o životní moudrost, přirozenost, zdravý selský rozum, přírodní bohatství naší země a není tajemstvím, že disponuji určitou "pozitivní energií", ale nikoho neléčím. Vyléčit se musí každý sám!
  • Neodsuzuji klasickou medicínu, ale raději než po chemii sáhnu po alternativním řešení.
  • Tělesné a psychické prožitky spolu úzce souvisí. S mou praxí celostní výživové specialistky nesouvisí jen znalosti nutrice, ale i psychosomatika a všechny potřebné vědomosti, které jsou výsledkem mnohaletého studia a i cenných osobních zkušeností s klienty.

Být spokojená ve svém těle

Profesionální přístroj Healy jsem si pořídila na jaře 2021 pro sebe a svou rodinu. Od té doby zažívám neuvěřitelné věci, které si už nechci nechávat pro sebe! Tyto poznatky mě vedou k trvalým změnám, umožňují mi, dostat se zcela přirozeně z různých potíží a učí mě objevovat více štěstí a naplnění v životě.

Žijeme ve velmi chaotickém světě plném věcí, které nás neustále vyrušují. To znamená, že naše pozornost je často soustředěna nesprávným směrem. Nám pak zbývá velice málo energie na to, abychom si mohli v klidu zpracovat různá témata, bloky, traumata, nemoci atd.

Upozornění:
Programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) přístroje Healy nejsou lékařské aplikace. Nejsou určeny k léčbě, diagnostikování nebo prevenci onemocnění, nebyly přezkoumány oznámeným subjektem a nejsou součástí postupu posuzování shody podle MDD/MDR. Informace na těchto stránkách byly navrženy tak, aby ti jednoduchým způsobem pomohly k lepšímu životnímu stylu. Bohužel ti nemohu zaručit, že tato doporučení jsou vhodná právě pro tebe, případně že je budeš umět použít správně. 

Proto se vymezuji z jakékoliv právní odpovědnosti ohledně toho, jak s textem naložíš a co a jakým způsobem z něho v praxi použiješ. Všechny úspěchy či neúspěchy jsou proto výhradně ve tvých rukách a autorka za ně nenese žádnou odpovědnost. Informace slouží jako (své)pomoc, v žádném případě nenahrazují lékařskou diagnózu/péči. 

CHCEŠ VLASTNÍ PŘÍSTROJ HEALY?